Yhteystiedot

Etelä-Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset ry
Assi Vapaudenaukio
Valtakatu 49-51
53100 LAPPEENRANTA
p. 0440 552090
Y-tunnus: 1644198-6

Pankkiyhteys

Oma Säästöpankki Oyj
FI484 10800 11120 956
BIC-koodi: ITELFIHH

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Vema Ahonen
Puheenjohtaja, MMA:n valtuuston jäsen
050 66 962
vema.ahonen@e-kmma.fi
Twitter | LinkedIn

Anu Kontunen
Varapuheenjohtaja
044 033 0714
anu.karkkainen@e-kmma.fi

Marko Kouvo
Sihteeri, varainhoitaja
0400 893 209
marko.kouvo@e-kmma.fi

Amanda Niinisaari
Tiedottaja, nettisivut
040 734 7616
amanda.niinisaari@e-kmma.fi

Tommi Teittinen
Nuorisovastaava
050 377 3333
tommi.teittinen@e-kmma.fi

Marko Riikonen
Urheiluvastaava
040 352 7382
marko.riikonen@e-kmma.fi

Jari Hämäläinen
Seniorivastaava

050 350 8819
jari.hamalainen@e-kmma.fi

Hallituksen varajäsenet

Juha Jäppinen
040 7265 262
juha.jappinen@e-kmma.fi

Petri Husu
050 066 9966
petri.husu@e-kmma.fi

Toiminnantarkastajat

Jouni Pekkanen
040 8260 220
jouni.pekkanen@e-kmma.fi

Mika Varpoila
0400 832 400
mika.varpoila@e-kmma.fi

Seniorikilta

Pekka Lecklin
0400 429 920
pekka.lecklin@gmail.com