Olet täällä

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset ry
Assi Vapaudenaukio
Valtakatu 49-51
53100 Lappeenranta
p. 0440 552090
Y-tunnus: 1644198-6

Pankkiyhteys:
Oma Säästöpankki Oyj
FI484 10800 11120 956
BIC-koodi: ITELFIHH

HALLITUKSEN VARSINAISET JÄSENET

Vema Ahonen
Vema Ahonen
Puheenjohtaja, MMA:n valtuuston jäsen
050 66962
vema.ahonen@e-kmma.fi
Twitter >>
Linkedin >>

Hannu Kujala
Hannu Kujala
Varapuheenjohtaja

040 833 2620
hannu.kujala@e-kmma.fi

Marko Kouvo
Marko Kouvo
Sihteeri, varainhoitaja

0400 231 664
marko.kouvo@e-kmma.fi

Anu Kärkkäinen
Anu Kärkkäinen
Tiedottaja, koulutusvastaava

044 033 0714
anu.karkkainen@e-kmma.fi


Tommi Teittinen
Nuorisovastaava

050 377 3333
tommi.teittinen@e-kmma.fi

 
Petri Husu
Liikunta- ja urheiluvastaava

0500 669 966
petri.husu@e-kmma.fi

Jari Hämäläinen 
Jari Hämäläinen
Seniorivastaava

050 350 8819
jari.hamalainen@e-kmma.fi

HALLITUKSEN VARAJÄSENET

Juha Jäppinen
Jäppinen Juha
040 726 5262
juha.jappinen@e-kmma.fi


Marko Riikonen
040 352 7382
marko.riikonen@e-kmma.fi

TOIMINNANTARKASTAJAT

Jouni Pekkanen
Jouni Pekkanen
040 8260 220
jouni.pekkanen@e-kmma.fi

Mika Varpoila
Mika Varpoila
0400 832 400
mika.varpoila@e-kmma.fi

SENIORIKILTA

 
Pekka Lecklin
0400 429 920
pekka.lecklin@e-kmma.fi