Olet täällä

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset ry
Assi Vapaudenaukio
Valtakatu 49-51
53100 Lappeenranta
p. 0440 552090
Y-tunnus: 1644198-6

Pankkiyhteys:
Oma Säästöpankki Oyj
FI484 10800 11120 956
BIC-koodi: ITELFIHH

HALLITUKSEN VARSINAISET JÄSENET

Vema Ahonen
Vema Ahonen
Puheenjohtaja, MMA:n valtuuston jäsen
050 66 962
veli-matti.ahonen@e-kmma.fi
Twitter >>
Linkedin >>


Anu Kärkkäinen
Varapuheenjohtaja

044 033 0714
anu.karkkainen@e-kmma.fi

Marko Kouvo
Marko Kouvo
Sihteeri, varainhoitaja

0400 893 209
marko.kouvo@e-kmma.fi

 
Amanda Niinisaari
Tiedottaja, nettisivut

040 734 7616
amanda.niinisaari@e-kmma.fi


Tommi Teittinen
Nuorisovastaava

050 377 3333
tommi.teittinen@e-kmma.fi

 
Marko Riikonen
Urheiluvastaava

040 352 7382
marko.riikonen@e-kmma.fi

Jari Hämäläinen 
Jari Hämäläinen
Seniorivastaava

050 350 8819
jari.hamalainen@e-kmma.fi

HALLITUKSEN VARAJÄSENET


Hannu Kujala
040 833 2620
hannu.kujala@e-kmma.fi


Petri Husu
050 066 9966
petri.husu@e-kmma.fi

TOIMINNANTARKASTAJAT

Jouni Pekkanen
Jouni Pekkanen
040 8260 220
jouni.pekkanen@e-kmma.fi

Mika Varpoila
Mika Varpoila
0400 832 400
mika.varpoila@e-kmma.fi

SENIORIKILTA

 
Pekka Lecklin
0400 429 920
pekka.lecklin@gmail.com