Olet täällä

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset ry
PL 90 53101 Lappeenranta
p. 0440 552090

Y-tunnus: 1644198-6

Pankkiyhteys:
Oma Säästöpankki Oyj
FI68 4924 0010 5934 78
PIC-koodi: ITELFIHH


HALLITUKSEN VARSINAISET JÄSENET

Vema Ahonen
Vema Ahonen
Puheenjohtaja
050 66962
vema.ahonen@e-kmma.fi
Twitter >>
Linkedin >>



Virpi Silonsaari
Varapuheenjohtaja

0400 977 299
virpi.silonsaari@e-kmma.fi


Marko Kouvo
Marko Kouvo
Sihteeri, varainhoitaja

0400 893 209
marko.kouvo@e-kmma.fi


Sari Parikka
Sari Parikka
Nuorisovastaava, tiedottaja

0400 239 590
sari.parikka@e-kmma.fi


Kari Korhonen
Kari Korhonen
Urheilu- ja vapaa-ajan toiminta

0400 971 869
kari.korhonen@e-kmma.fi


Esa Forsblom
Esa Forsblom
Koulutusasiamies

040 7387 338
esa.forsblom@e-kmma.fi


Veijo Weeman
Veijo Weeman
Senioritoiminta

050 5313 420
veijo.weeman@e-kmma.fi


HALLITUKSEN VARAJÄSENET

Hannu Kujala
Hannu Kujala
040 833 2620
hannu.kujala@e-kmma.fi
 

Titta Valtonen
Titta Valtonen
0400 550 501
titta.valtonen@e-kmma.fi


TOIMINNANTARKASTAJAT

Jouni Pekkanen
Jouni Pekkanen
040 8260 220
jouni.pekkanen@e-kmma.fi


Mika Varpoila
Mika Varpoila
0400 832 400
mika.varpoila@e-kmma.fi


SENIORIKILTA

Pekka Lecklin
Pekka Lecklin
0400 429 920
pekka.lecklin@e-kmma.fi